Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada shqiptare ne suedi

Eshte mese e vertete se ambasada shqiptare ne suedi ka shume rezultate ne shume faqe te ndryshme shqiptare.
Gjithesesi ne ju ftojme te lexoni me teper per kete argument ne nje nga faqet e poshtelistuara.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“pershendetje;jam nje qytetar nga republika e shqiperise kam jetuar ne suedi nje vit kam qen azilkerkues gjate kesaj kohe une kam bashkejetuar me nje femer suedeze,pastaj une jam kthyer ne shqiperi.me ka derguar kerkes suedezja ne ambasade ne shkup eshte pranuar si dosje me ka thirrur ambasada per interviste ,kam shkuar ne interviste dhe pas intervistes me kan then qe pergjigja mund te zgjasje deri ne nje vit..une dua te dij a kam ndonje shpres per te me dhene leje qendrimi ambasada seuedeze..e dashura ime ne suede ishte shum e rregullt ka nje pune si mesuese ka te ardhura eshte shum e rregullt..nese dini dicka rreth vizave qe leshon ambasada suedeze me tregoni,,,faleminderit per mirkuptimin ”
Pustuar nga: Alexi ne daten: 15-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Peshendetje jemi nje familje e perber nga 5 antar, nga Shiperia duam t"ju pysim nese mund ti bejm pasaportat e reja aty, se te vjetrat nuk i kemi se na kan humbur bashke me te gjitha dokumentat. kemi vetem certifikatat personale . faleminderit per respektin ”
Pustuar nga: Lukas anderson ne daten: 08-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

ambasada shqiptare ne suediFletet e verdha Shqiptare
ambasada shqiptare ne suedi me shume ne fleteteverdha.info. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Si te DobesohemiSi te Dobesohemi
Lexoni me teper per ambasada shqiptare ne suedi duke vizituar faqen sitedobesohemi.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.sitedobesohemi.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy